Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wynajem kamperów Warszawa, znacie ?

wynajem kamperów Warszawa, znacie ?

Interesują mnie kampery i zastanawiam się nad wynajem. Czy taki kamper wynajem Warszawa można zabrać zagranicę? Jak to wtedy wygląda i jak posiadacz na to będzie patrzył? Nigdy tego nie robiłem.

Dyduś45

Posty: 3

 
To nie jest tak, iż kampera postawicie gdzie chcecie. Nie można spać w kamperach w wielu krajach południowych. Jest za to wysoka kara, dlatego lepiej uważać, bo nie ma sensu wdawać się w jakieś dodatkowe koszty i kłopoty.

syrena88

Posty: 18

 
Od zawsze wykorzystujmy komfortowe kampery do podróży i nie wyobrażamy sobie innej formy wakacji. Warto spróbować żeby się przekonać czy to jest dokładnie to, czego szukacie. Nam się to podoba.

labuh

Posty: 7

 
Wynajmowałem różne kampery w Warszawie, ale moja rodzina nie poczuła tego klimatu. Dzisiaj wróciliśmy do tradycyjnych podróży, ale kto wie może do kampera jeszcze wrócimy?

bartek33

Posty: 9

 
My wynajem kamperów w Warszawie wybieramy w fachowej firmie. Taką ofertę można sobie zobaczyć na https://wakacjecamperem.pl i pożądane byłoby tam zajrzeć. Nowe, śliczne i komfortowe kampery w bardzo przystępnych cenach.

pawel253

Posty: 14

 
Co roku wynajmujemy kampera na dwa tygodnie? Jeśli bierze się na dwa tygodnie to wtedy cena jest niższa, dlatego wynajem kamperów wychodzi nam jeszcze bardziej opłacalnie. Zawsze można dogadywać się z właścicielem. My tak robimy i jedziemy sobie w różne miejsca nawet do Hiszpanii. Polecam takie

Radziu

Posty: 8

 
My wynajem kamperów w Warszawie wybieramy w doświadczonej firmie. Taką ofertę można sobie zobaczyć na https://wakacjecamperem.pl i należałoby tam zajrzeć. Nowe, piękne i komfortowe kampery w niezmiernie przystępnych cenach.

audi80

Posty: 5

 
Jeżdżę zagranice wynajmowanymi kampera. Oczywiście trzeba o tym poinformować właściciela żeby nas nie ścigali, że go ukradliśmy. Zwłaszcza, jeśli auto nagle przekroczy wschodnią granice. Te samochody mają GPS, dlatego wiadomo gdzie są. Kupuje pełne ubezpieczenie i innym też to polecam i w drogę.

Black_Riot

Posty: 6