Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

projektanci wnętrz gdynia, gdzie znajdę ?

projektanci wnętrz gdynia, gdzie znajdę ?

Poszukuje projektanta wnętrz z Trójmiasta. Mam do zrobienia salon i nie mam na to wizji. Macie kogoś, kto jest w tym dobry?

lechu98

Posty: 1

 
Nigdy jeszcze nie korzystałem z projektantów wnętrz, natomiast wiem, iż u znajomych pani przyszła i w kilka minut doradziła im super kolorystę ścian. Nigdy tych barw nie brali pod uwagę, a okazało się, iż to naprawdę im pasuje do wnętrza.

namok

Posty: 11

 
U mnie zaczęło się od zmiany koloru płytek w łazience, które były przemalowane, a skończyło się na totalnym remoncie, dlatego radzę uważać. Pozornie bezproblemowe zadanie nagle kończy się siedzeniem w łazience przez dwa tygodnie. Według mnie lepiej wynająć specjalistę od projektów.

Modniś

Posty: 12

 
Teoretycznie dekorator wnętrz z Gdyni ma prosto. Praktycznie to nie chciałbym się z nim zamieniać. Trzeba dostosować się do wymagań klientów, a są one nieraz naprawdę niesłychanie dziwne. Tą pracę trzeba lubić.

tasdefleja

Posty: 25

 
Wybrałem firmę od projektowania wnętrz z Gdyni i stanęli na wysokości zadania. Projekt i wizualizacja 3D są na niezmiernie wysokim poziomie. Podoba mi się takie rozwiązanie. Zaletą jest to, że powstał projekt nie tylko nowoczesny, niemniej jednak przede wszystkim funkcjonalny.

Yuri20

Posty: 5

 
Trudno jest zmieniać jakiekolwiek wnętrza, jeśli się na tym nie znamy. Z tego, co wiemy można zamówić projektowanie wnętrz w trójmieście u jednej projektantki, co się na tym bardzo dobrze zna.

żabka45

Posty: 10

 
Zamówiłem projektantów wnętrz z trójmiasta z tej strony https://duszynska.com.pl. Najpierw było darmowe spotkanie i uzgodniliśmy jak nasza współpraca ma wyglądać. Mnie się podobało i efekt pracy jest super.

opertus

Posty: 28

 
Bez problemów można znaleźć projektantów wnętrz z Gdańska. Korzystałem jakiś czas temu z takich usług. Znajdę namiary na nich i podeśle. Wykonali mi projekt domu i to w całości. Kosztowało to sporo pieniędzy, ale naprawdę było warto. Według mnie efekt jest super. Sam nikt by tego tak nie skomponował jak oni.

strom

Posty: 2

 
Korzystałem z oferty projektanta na miejscu, niemniej jednak wiem, że jest też opcja zdalna. Tym niezwyklej, jeśli ktoś wymaga tylko samego projektu i wizualizacji 3D. Wówczas można to załatwić nawet mieszkając na drugim końcu Polski. Jest to niezwykle idealne rozwiązanie.

Kruczek23

Posty: 3

 
Mnie to się słabo robi jak tylko pomyśle o jakiś remontach. Wiem, że projekt można zamówić, ale bardzo trudno znaleźć ekipę, która go wykona. Na szczęście łazienka czy kuchnia to tematy, które poruszam raz na dziesięć lat. W salonie to kolor na ścianę i po problemie.

dada45

Posty: 13