Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Jak waszym zdaniem wygląda realna dostępność kosmetyków, które nie były testowane na zwierzętach?

Posty: 1

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Radziu

Posty: 11

 
Nigdy nie ma pielęgnacji ciała tylko na zewnątrz, czy tylko od wewnątrz. Ajurweda mówi, żeby metody łączyć i sprawdzać, co na Ciebie najlepiej działa.

Marti

Posty: 10

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

reklamos

Posty: 11

 
Od mniej więcej sześciu miesięcy myję się mydłami oczyszczającymi z dużym udziałem lawendy, 100% naturalne ze sklepu https://spa-ceylon.pl. Moim zdaniem lawenda to idealne uzupełnienie pielęgnacji dla ludzi zestresowanych, z problemami snu. Właśnie na wieczór takie domowe SPA się sprawdza, mocne powiązane z filozofią ajurwedyjską.

ilor45

Posty: 9

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

Fanatyk

Posty: 4

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

Klakierek56

Posty: 4