Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

geodeta Warszawa

geodeta Warszawa

Szukam oferty usług geodety na południe od Warszawy. Chodzi o podział działki na trzy mniejsze. Jeśli ewentualnie macie kogoś sprawdzonego, kogo możecie pod tym kątem polecić to dajcie znać. Najlepiej kogoś z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do współpracy z klientem.

Yuri20

Posty: 1

 
Podstawowa rzecz jak dla nie to szukanie geodety, który będzie w stanie indywidualnie podejść do konkretnego klienta i jego potrzeb i zajmie się wykonaniem odpowiedniego projektu tak, że faktycznie będzie się wyróżniał i dobrze prezentował. Możliwości jest w tym względzie sporo, natomiast ważne będzie szukanie wykonawcy na poziomie.

Bierny67

Posty: 6

 
Ogólnie jeśli chodzi o wybór dostępnych możliwości warto będzie zwrócić uwagę na kogoś kto faktycznie jest geodetą, ale to co robi stara się robić z pasją. Będzie to miało spore znaczenie, ponieważ w dłuższej perspektywie będzie można właśnie oczekiwać, że taka osoba zadba o realizację swoich zadań faktycznie na wysokim poziomie.

wawrzyn56

Posty: 3

 
Poszukaj geodety, który ma doświadczenie i będzie w stanie indywidualnie podejść do projektu, jaki będzie do realizacji, wtedy będzie można faktycznie liczyć na dobrze przygotowaną, dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań ofertę i realizację usługi na wysokim poziomie.

czader89

Posty: 26

 
W przypadku miejscowości na południe i na wschód od Warszawy to możesz się kontaktować z ComplexGeo (http://www.complexgeo.pl/). Wiem, że ogarniają te tereny swoimi usługami i faktycznie można liczyć na wykonanie np. map do celów projektowych. Duże doświadczenie jeśli chodzi o kwestie geodezji więc i terminowo zrobią mapy i wykonają je we właściwy sposób.

lumer45

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to uważam, że warto będzie szukać usług takich geodetów, którzy mają doświadczenie i są w stanie zaproponować rozwiązania dopasowane do danej nieruchomości oraz jej charakterystyki. To taka kwestia, która będzie rzeczywiście miała istotne znaczenie, ponieważ dość często okazuje się, że właśnie od geodety i jego planowania będzie zależało to czy potem działka i jej potencjał będą w należyty sposób wykorzystane.

Michaś

Posty: 2

 
Podstawowe zadanie jeśli chodzi o usługi geodezyjne to oczywiście przygotowywanie różnego rodzaju map i zagospodarowania działki i to właśnie w tym charakterze moim zdaniem będzie trzeba szukać jeśli chcesz z takich usług skorzystać. Dobry geodeta podejdzie do zadań indywidualnie i postara się klientom coś sensownego zaproponować.

Dobruśw90

Posty: 4

 
kompleksowo zająć i zrealizuje swoje zadania tak, że działka zostanie pod budowę przygotowana i będzie do niej przygotowany komplet dokumentów.

BBGGRR2

Posty: 7

 
W Warszawie jest sporo firm, które zajmują się usługami geodezyjnymi więc wydaje mi się, że na spokojnie będziesz w stanie dla siebie znaleźć kogoś kto zajmie się wykonaniem map czy projektów. Warto mieć to na uwadze i z doświadczenia takich firm warto będzie skorzystać.

wisła1905

Posty: 19

 
Jeśli masz działkę do podziału z wykonaniem mapki to szukaj geodety, który kompleksowo się zajmie tematem i przygotuje całą dokumentację pod taką działkę, potem jeśli będziesz miał w planach budowę to podjęcie dalszych działań będzie już łatwiejsze, jak będziesz miał taką dokumentację do dyspozycji.

fryster

Posty: 25