Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Wyposażenie salonów fryzjerskich, gdzie znajdę ?

Wyposażenie salonów fryzjerskich, gdzie znajdę ?

Witam serdecznie. Chcę kupić profesjonalny sprzęt do salonu fryzjerskiego. Gdzie powinienem go szukać?

Trener

Posty: 12

 
Kilkanaście tysięcy zł musiałem wydać, gdy niezbędny był mi sprzęt do gabinetu kosmetologii. Teraz jestem w stanie zrozumieć dlaczego takie usługi są dość kosztowne. Po prostu sprzęt kosztuje równie sporo.

mitr

Posty: 24

 
Niepowtarzalne wyposażenie gabinetu kosmetycznego pozyskałem dzięki firmie http://spashop.com.ua/. Sprawdźcie ich asortyment, a na pewno będziecie w 100% usatysfakcjonowani z oferty, którą dostoicie. Przynajmniej tak było w moim przypadku :)

Gruamer

Posty: 13

 
W przeszłości musiałem dokonać uciążliwego wyboru, gdy w rachubę wchodziło wyposażenie dla kosmetologii. Na szczęście znalazłem to forum dyskusyjne, które jest pełne praktycznych porad, które okazały się niezmiernie wartościowe. Pozostaje mi Wam podziękować :-)

audi80

Posty: 7

 
Do tej pory zaledwie kilkukrotnie zamawiałem sprzęt do salonu fryzjerskiego. Na szczęście awarie nie są zbyt częste, dzięki czemu urządzenia potrafią działać przez lata.

miasto13

Posty: 16

 
Kilka razy dokupowałem już urządzenia do salonu kosmetycznego. Dzięki temu mogłem poszerzać zakres usług prowadzonego przez moją żonę salonu. Jednorazowo zakup wszystkich pożądanych urządzeń byłby niemożliwy z racji na wydatek, jaki wówczas by się pojawił. Uważajcie na to.

Lupusx

Posty: 11

 
Trudno mi szacować, ile może kosztować urządzenie gabinetu kosmetologii. Wszystko ze względu na fakt, że każdy przedsiębiorca ma zupełnie różne żądania wobec poszczególnych elementów wyposażenia. Wiele zależy od powierzchni, którą zamierzamy zagospodarować.

wiesław11

Posty: 17

 
Wydatek związany z urządzeniem salonu kosmetycznego szacuję na co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. Bardziej wyspecjalizowane gabinety mogą stanowić wydatek kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Fanatyk

Posty: 18

 
Sporym wyzwaniem z mojej perspektywy było przemyślane wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Nie chciałam wyposażyć go byle jak lub po prostu wydając przesadnie wiele pieniędzy. Po upływie pewnego czasu mogę powiedzieć, że podjęte przeze mnie decyzje były prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Pacothelllucia

Posty: 15