Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Baltic Sail, polecicie ?

Baltic Sail, polecicie ?

Witam, chce obejrzeć fotografię Baltic Sail, jednak nigdzie nie mogę znaleźć. Może jesteście w stanie polecić mi jakąś konkretną stronę internetową z fotografiami?

przemek55

Posty: 1

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest bardzo piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to świetne wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

Warszawiak

Posty: 6

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o nakaz konkretnej strony.

czartoryski

Posty: 11

 
Dzień dobry, powiem Ci, że w internecie są inne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednakże wydaję mi się, że na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

filmierz22

Posty: 17

 
Baltic Sail 2020 był przepiękny. Szkoda, że was nie było. Jednakże wydaję mi się, że można zobaczyć zdjęcia z całego wydarzenia. Może ktoś poleci Ci konkretną stronę ze zdjęciami z tego wydarzenia.

dublerek56

Posty: 3

 
Baltic Sail to wydarzenie, które muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Matizi91

Posty: 8