Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wielofunkcyjny robot kuchenny, jakieś rady ?

wielofunkcyjny robot kuchenny, jakieś rady ?

Potrzebuje skorzystać z urządzenia wielofunkcyjnego do pieczenia i może też być do gotowania. Chce sobie ułatwić to obowiązek, bo nie jest moją mocną stroną pieczenie. Mąż chce super ciast, a ja nie wiem jak się za to zabrać.

Czesio

Posty: 2

 
Jedni lubią sami gotować, a inni wolą się wspierać różnymi urządzeniami. Według mnie jedno i drugie ma sens, dlatego trzeba sobie porównać. Jeśli mamy pieniądze to trzeba się zastanowić nad ułatwieniem pracy w kuchni. Na razie nie zamierzam takiego urządzenia kupować, ale kto wie może mi się odmieni i będzie lepiej?

tigra32

Posty: 9

 
Nie wiem jak to działa w praktyce, ale jak widziałam gdzieś jakiś film to naprawdę wygląda to super. Można zamówić sobie jedno urządzenie, dzięki któremu bez problemów można będzie piec i gotować. Lepiej być nie może.

Adam 105

Posty: 11

 
Czytałam już różne opinie o tym urządzeniu, ale moje zdanie jest takie, że jak samemu się nie sprawdzi to człowiek nie będzie wiedział. Zrobiłam tak i powiem Wam, że nie zamienię tego urządzenia na żadne inne. Dla mnie jest najlepsze na świecie.

kadajo

Posty: 4

 
Dzisiaj takie urządzenia są o wiele bardziej nowoczesne. Mamy Internet i można ściągać przeróżne przepisy. Nigdy się takie urządzenie nie znudzi, dlatego warto będzie zamówić coś takiego dla siebie. Stawiamy na pierwszym miejscu, jakość, a dopiero później patrzymy na resztę. Im lepszy będzie producent tym lepiej dla nas.

wawrzyn56

Posty: 6

 
Przerabiałem już przeróżne urządzenia wielofunkcyjne i bywało z tym bardzo różnie. Na pewno trzeba stawiać na nowoczesne, ale jednocześnie drogie rozwiązania, a wtedy są o wiele większe szanse na to, że uda się uzyskać najlepsze efekty w swojej kuchni. Nic nie ma za darmo.

TomekK

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o urządzenia kuchenne do pieczenia to na blogu https://rodzinagotuje.pl/index.php/czy-warto-kupic-thermomix/nowosc-thermomix-friend/ znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji.

Nikuś32

Posty: 3

 
Nie wiem jak to działa w praktyce, natomiast jak widziałam gdzieś jakiś film to naprawdę wygląda to super. Można zamówić sobie jedno urządzenie, dzięki któremu bez kłopotów można będzie piec i gotować. Lepiej być nie może.

Marko

Posty: 6

 
W mojej kuchni mam i takie urządzenie i gotuje sama. Wszystko zależne jest od tego ile mam na to czasu. Jeśli mi się spieszy i nie mam głowy do szukania przepisów to korzystam z urządzenia i ułatwiam sobie wtedy to zadanie. Zawsze wychodzi pyszne jedzenie.

humer56

Posty: 7

 
Kontaktowałem się z przedstawicielem Thermomix i jesteśmy umówieni na spotkanie. Zobaczymy jak to będzie z tym urządzeniem. Słyszałem wiele dobrego o jego działaniu, ale jak będzie w rzeczywistości? Przekonam się wkrótce.

wom_ww

Posty: 7